Profesionální poradna

Naše zákaznická linka je k dispozici od pondělí do pátku od 7 do 20 hodin

  • 777 768 670
  • info@mozaikova-omitka.cz
Mozaiková Omítka recenze Heureka

Proč nakoupit právě u nás?

Jsme stabilní firma, která je na trhu od roku 2008. Potrpíme si na kvalitní práci a vždy se snažíme vyhovět zákazníkovi na 100 %, proto se neváhejte na nás s Vašimi přáními obrátit. Kontaktovat nás můžete telefonicky či emailem.

Výhody nákupu na Mozaiková omítka CZ

-Dodání do TŘÍ DNŮ

Jakmile zboží objednáte, my začínáme s přípravou a vyřizováním Vaší objednávky. Zboží Vám expedujeme vždy v co nejkratším časovém úseku od realizace objednávky. Objednané zboží tak můžete očekávat do tří pracovních dnů u Vás!

-VLASTNÍ sklady

Máme vlastní skladovací prostory s rozlohou přes 600 m2, což nám dovoluje mít všechno nabízené zboží SKLADEM. Díky tomu také můžeme dodržet lhůtu tří dnů pro doručení zboží. 

-Profesionální poradna NEZÁVAZNĚ A ZDARMA K VAŠÍ DISPOZICI

Máte nějaký dotaz? Nevíte si s něčím rady? Jsme tady pro Vás každý pracovní den od 8 hodin do 17 hodin na telefonu, a tak neváhejte a zavolejte nám. Kontaktovat nás můžete rovněž emailem, kde Vám odpovíme do 24 hodin.

-MOZAIKOVÁ OMÍTKA - široký výběr a namíchání ZDARMA

Při výběru barevné kombinace mozaikové omítky máte téměř neomezené možnosti! Můžete totiž vybírat z 20 736 kombinací, což Vám dovolí vytvořit si originální omítku přesně podle Vašich představ. Vámi vybranou omítku ZDARMA namícháme speciální průmyslovou míchačkou, aby se písek důkladně promíchal s pojivem. Mozaikovou omítku Vám tak dodáme již připravenou k samotné aplikaci.

Reference

Podívejte se na referenční fotografie staveb, kde bylo použito naše zboží.

ReferenceReferenceReferenceReferenceReferenceReferenceReferenceReference

 

Vyberte si u nás


Profesionální poradna

Naše zákaznická linka je k dispozici od pondělí do pátku od 7 do 20 hodin

  • 777 768 670
  • info@mozaikova-omitka.cz